Opracował:
Adam A. Pszczółkowski

Powiat Upitski
  1. Hieronim z Kozielska Puzyna, starosta upitski, dyrektor sejmiku relacyjnego
  2. Aleksander Jan Podbereski, marszałek powiatu upitskiego
  3. Aleksander z Kozielska Puzyna, chorąży powiatu upitskiego
  4. Karol Białłozor, starosta kiernowski, podstoli upitski
  5. Piotr Konstanty Błuś, horodniczy upitski
  6. Władysław Michał Kirkiłło, wojski upitski
  7. Mikołaj Karp, wojski nowogrodzki [siewierski]
  8. Michał Gombrowicz, łowczy upicki
  9. Józef z Kozielska Puzyna, kasztelanic miński
  10. Jerzy Wołmiński, skarbnik województwa trockiego
  11. Antoni z Kozielska Puzyna, sędzic ziemski [upitski]
  12. Michał Bittowt, koniuszy upitski
  13. Piotr [Sowicz] Korsak, podczaszy trocki
  14. Aleksander Oziembłowski, skarbnik smoleński
  15. Bogusław Świętorzecki, stolnik zakroczymski (lipny)
  16. Paweł Karp, oboźny upicki
  17. Michał z Kozielska Puzyna, kasztelanic miński
  18. Aleksander [Pukień] Puchowski, stolnik miński
  19. Franciszek Białłozor, podkomorzyc wiłkomierski
  20. Michał Giegiedzki, regent grodzki upitski
  21. Krzysztof Dąbrowski, stolnik brzeski
  22. Mikołaj Ptak, łowczy ...?
  23. Jakub Karp, cześnik rzeczycki
  24. Jan Emmanuel Tołoczko, stolnik wołkowyski
  25. Konstanty Kazimierz Staszkiewicz
  26. Jan Żytowicz, cześnik depbski
  27. Jan Władysław Okmiański
  28. Jerzy Papkoński (?) (może Popłoński)
  29. Andrzej Straszewicz
  30. Jan K[azimierz] Strumberski (?) (może Stromberg)
  31. Jerzy Lachnicki
  32. Kazimierz Buyniewicz
  33. Teofil Poszokiński*
  34. Jan Gawiński (?)
  35. Andrzej Pacewicz
  36. Stanisław Bystram
  37. Kazimierz Kulesza, budowniczy upitski
  38. Jan Pukień [Puchowski]
  39. Jan Ciemnołoński*
  40. Jerzy Ciołkowicz*
  41. Jan Micewicz
  42. Michał Przyjałgowski
  43. Karol Towiański, cześnik wiłkomierski
  44. Jakub Czerniewski
  45. Stanisław Czyrski (?)
  46. Benedykt Czerniewski
  47. Aleksander Jan Szyling (v. Schilling)
  48. Krzysztof Ludkiewicz
  49. Tomasz Petrusewicz
  50. Marek Rymwid*-Mickiewicz
  51. Jan Szymborski
  52. Konstanty Syrwid, skarbnik ...?
  53. Felicjan Jabłoński
  54. Piotr Teofil Mickiewicz
  55. Władysław Ludkiewicz, krajczy upicki
  56. Samuel Berk (Berg), sędzia grodzki upicki
  57. Kasper Lepaczyński (?)
  58. Jan Wiktor Pacewicz
  59. Alexander Świętorzecki
  60. Władysław Gombrowicz
  61. Jan Dowiatt
  62. Sopoćko
  63. Franciszek Laudański
  64. Jan Kuszelewski
  65. Jan Muśnicki
  66. Władysław Frank, łowczy w...(?)
  67. Władysław Paweł Straszewicz, mostowniczy upitski
  68. Piotr Ambrożewicz
  69. Karol Gombrowicz
  70. Tomasz Petrusewicz
  71. Kazimierz Podrez
  72. Stefan Paszkowicz
  73. Władysław Kozakowski
  74. Daniel Lachnicki
  75. Jan Bystram
  76. Alexander Bystram
  77. Konstanty Ciołkowicz*
  78. Stefan Kulesza
  79. Stefan Ciołkowicz*
  80. Kazimierz Władysław Downarowicz
  81. Jerzy Muśnicki
  82. Władysław Muśnicki
  83. Konstanty Syrtowt
  84. Kazimierz Borodzicz
  85. Jerzy Michniewicz, łowczy upitski
  86. Andrzej Borodzicz
  87. Albrycht Dobożyński
  88. Leon Surwiłło
  89. Władysław Frąckiewicz
  90. Adam Baczański
  91. Krzysztof Budrewicz
  92. Kazimierz Michałowski
  93. Kazimierz Wąsowski
  94. Roman z Dowmunta* Siesicki
  95. Felicjan Leuin (?) (może v. Lieven)
  96. Otto Filip v. Kloppmann*, stolnik połocki
  97. Jan Gombrowicz
  98. Michał Staszewski
  99. Kazimierz Borodzicz
  100. Wilhelm G. Jęczmiński*
  101. Władysław Jakowicz (?)
  102. Mikołaj Gombrowicz
  103. Adam Jan Ludkiewicz, mostowniczy upicki
  104. Samuel Kulwieć
  105. Samuel Świacki*
  106. Stanisław Narkiewicz
  107. Andrzej Władysław z Micunów* Micewicz
  108. Kazimierz Sadkowski
  109. Jakub z Lowira Helman (?)
  110. Jan Rossochacki
  111. Andrzej Dąbrowski, stolnik brzeski
  112. Władysław Kirkiłło
  113. Jan Gościcki
  114. Piotr Sobolewski, cześnik s...?
  115. Paweł Bossakowski (?)
  116. Antoni z Mikulcz Mileszko (?), podstoli rzeczycki
  117. Stefan Damecki (?)
  118. Kazimierz Guttowski (?) (może Gutkowski)
  119. Bartłomiej Laudański
  120. Kazimierz Laudański
  121. Karol Kirkiłło
  122. Jan Kildysz
  123. Wojciech Dobożyński
  124. Ludwik Szelkiens (?) porucznik JKM
  125. Jerzy Sopoćko
  126. Jan Łukiański
  127. Alexander Mackiewicz
  128. Andrzej Pietrowski (?)
  129. Paweł Bohuszewicz
  130. Wizgierd
  131. Michał Szabuniewicz
  132. Daniel Lachnicki
  133. Wawrzyniec Alexander Muśnicki
  134. Jackiewicz
  135. Kazimierz Podrez
  136. Krzysztof Budrewicz
  137. Antoni Helman (?)
  138. Krzysztof Dąbrowski
  139. Antoni Rossochacki
  140. Nikodem Kaczyński, starosta romb (?)
  141. Krzysztof Jackiewicz
  142. Wojciech Dobożyński
  143. Jan Helman (?)
  144. Stanisław Kulesza
  145. Dominik Krukowski
  146. Andrzej Toczycki (?) (zapewne Toczyski)
  147. Wawrzyniec Koc, sędzic drohicki
  148. Ludwik* Szepietowski*
  149. Marcjan Szymski (?)
  150. Antoni Korybski
  151. Krzysztof Kozłowski
  152. Mikołaj Szczurkowski
  153. Piotr Żeromski*
  154. Józef Duhowski (?)
  155. Tomasz Bereśniewicz*
--------------------------------------------------
Przypisy do kolejnych osób wg numerów:

1. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3946. 
2. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3524.
3.
Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3355.
4. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3778.
5. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3411.
6. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 4045.
7. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 4046.
8. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3488.
9. Urzędnicy WXLit., t. 2, po poz. 3524. Starosta laudyjski.
10. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 1193.
11. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3986.
12. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3446.
13. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 879.
14. Urzędnicy WXLit., t. 4, poz. 1117.
16. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3593.
17. PSB, t. 29, s. 497.
18. Podymne 1690, woj. trockie, s. 208.
19. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3729.
20. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3464.
21. Podymne 1690, woj. trockie, s. 178.
23. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3378.
24. Podymne 1690, woj. trockie, s. 207.
25. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3783.
27. Podymne 1690, woj. trockie, s. 177.
37. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3331.
43. Urzędnicy WXLit., t. 1, poz. 3020.
55. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3463.
56. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3819.
66. Podymne 1690, woj. trockie, s. 205.
67. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3575.
85. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3481.
87. Podymne 1690, woj. trockie, s. 190.
103. Urzędnicy WXLit., t. 2, poz. 3576.
113. Podymne 1690, woj. trockie, s. 196.
129. Podymne 1690, woj. trockie, s. 193

stan na 2019-04-08 15:35