VII Zjazd Towarzystwa Rodu Plewako

Siódmy Zjazd Towarzystwa Rodu Plewako miał miejsce w pałacu pana Jerzego Mańkowskiego w Brodnicy koło Poznania. Kameralna atmosfera, dobre jedzenie, spokój i bliskość fenomenalnych atrakcji w postaci pałacu Raczyńskich w Rogalinie, zamku rycerskiego w Kórniku, i samego Poznania, stworzyły dobrą atmosferę do odpoczynku, pracy i zacieśnienie kontaktów w naszym Towarzystwie. Oprócz programu niedzielnego - z powodu ulenego deszczu - program został zrealizowanuy całkowicie. Uchwały Zjazdu w sprawie Regulaminu Towarzystwa, wyboru Przewodniczącego Rady Towarzystwa, Zarządu i Komisji Rewizyjnej Towarzystwa ukonstytuowały władze organizacji. A uchwała o ponownym składaniu deklaracji czlonkowskich (do końca 2016 r.) zweryfikuje gotowość działania uprzednio zapisanych członków i nowych kandydatów w przyjętych w Brodnicy ramach regulaminowych. Poniżej parę zdjęć ze Zjazdu wykonanych przez Włodzimierza Plewako.

uczestnicy VII Zjazdu Towarzystwa Rodu Plewako w Brodnicy


nieformalne, ale jakże ważne rozmowy ...


 

Adam Konarzewski na Promenadzie im. Wisławy Szymborskiej nad Jeziorem Kórnickim  (foto Marian. A. Plewako)
poniżej Zamek w Kórniku na zdjęciu Moniki Mężyńskiej via Wikimedia Commons

Kórnik


poniższe zaproszenie opublikowane w półroczniku
"Dziedzictwie Kresowym" nr 8 (czerwiec 2016)
W dniach od 19 do 21 sierpnia 2016 roku odbędzie się VII Zjazd członków Towarzystwa Rodu Plewako i osób uprawnionych do członkostwa. Zjazd ma zatwierdzić nowy Regulamin Stowarzyszenia dający Towarzystwu Rodu Plewako nowe możliwości działania, zgodnie ze znowelizowaną Ustawą o Stowarzyszeniach. Na miejsce Zjazdu wybrano tym razem Pałac Mańkowskich w Brodnicy Śremskiej koło Poznania.

http://www.brodnicamansion.com/asp/pliki/gora_animacja/04.png

W programie Zjazdu:
 Potwierdzenie uczestnictwa w Zjeździe zgłaszamy e-mailem na towarzystwo@plewako.eu lub do Prezesa Towarzystwa, pana Stanisława J. Plewako tel. 22 641 94 54