
fotografia
z córką z 1975 r. i zdjęcie z 1981 r
- takim pamiętają mnie tylko starsi pracownicy Orlenu,
zaś z 1989 r. - już wielu:

Z delegacją związkową w USA (zaproszenie AFL CIO) :

strajk dziennikarzy w Nowym Jorku

w polskiej prywatnej rozgłośni radiowej w Chicago

w Waszyngtonie w konsulacie polskim (z Andrzejem Smirnowem)
i przed kongresem USA

W 1992 r w Kosciele św. Brygidy w Gdańsku

w Srebrnej - przekształcenie MZRiP w Spółkę Akcyjną
w 1993 r. poświęcenie tablicy poświęconej
dziadkom macierzystym (w kościele w Liskowie koło Kalisza)
Po zakończeniu działalności związkowej wróciłem do działalości zawodowej
a wolne popołudnia i weekendy znowu mogłem poświęcić żeglarstwu - na zdjęciach:
u góry: w 1995 r wypoczynek na zbudowanym przeze mnie jachcie w okolicach Murzynowa
u dołu: w 8 lat później wodowanie kolejnego drugiego jachtu (w Morce)

oprócz żeglarstwa czasami grywam w piłkę:
zdjęcia reprezentacji Zakładu Elektrociepłowni (piłka nożna, lipiec 2005)
i wrześniowy (2005 r.) mecz rewanżowy